فیلترینگ و عواقب آن ...

هموطنان ساکن در کشور بخوبی از وقایع مهرماه سال جاری که نهایتا منجر به فیلترینگ گسترده اینترنت شده بخوبی آگاه هستند. این موضوع سبب زیان گسترده آن بخشی از جامعه می باشد که از این بستر برای کسب رزق و روزی بهره می برند و قطعا فیلترینگ گسترده اینترنت مصداق پلمپ فیزیکی بنگاه های اقتصادی ایشان محسوب می شود و این موضوع برای کشوری که در نظر دارد رشد اقتصادی را برای مردمش به ارمغان بیاورد امریست عجیب و در عین حال مضر.
در این میان معاون محترم وزیر سازمان مربوطه نمک بر زخمان ما پاشیدند و فرمودند که ما (بنگاه های اقتصادی) باید هوشمند و هوشیار می بودیم و نباید از ابتدا خانه خود را بر بستر تلگرام ، اینستاگرام و واتس آپ بنا می نمودیم. پاسخ ما به ایشان این است که برادر من ، ما بساط را باید جایی پهن کنیم که مشتری در آنجا تردد بنماید. اگر سیاستگذاری شما طوری بوده که جامعه ترجیح داده است حرف دلش را در پیام رسان خارجی به گوش مخاطبش برساند این مشکل ما (بنگاه های اقتصادی) نیست ، لطفا ما را به کم خردی متهم نفرمایید و بجای آن تدابیری اتخاذ فرمایید که مردم با طیب خاطر از اپلیکیشن های وطنی بهره ببرند . اگر برادرانه هم بخواهید خدممتان راهنمایی کنم برای این موضوع ، باید در مرحله اول خطوط قرمز در دیالوگها را آنقدر عقب ببریم که اظهار نظرهای انسانها تا زمانی که مادامی که به مرحله اقدام عملی نرسیده ، مسموع بوده و ضمن احترام جنبه های مثبت آن پیاده سازی شود و جنبه های منفی آن از طریق فرهنگسازی به مرور زمان اصلاح شود.
امروز در اخبار خواندم که عزیز صاحب منسب دیگری فرموده اند که در نظر دارند اپلیکیشن پیامرسان خارجی خریداری و بومی سازی شود و در دسترس مردم قرار گیرد. به این نیز عزیز عرض می نمایم این سیاست به هیچ وجه پاسخ مناسبی دریافت نخواهد کرد مادامی که عرائض سطور پیشین اینجانب اجرایی و عملیاتی نشود.
با این وجود فارمالیدر بمنظور تداوم اطلاع رسانی خود در امور تخصصی داروخانه اقدام به ایجاد کانالی در اپلیکیشن سروش نمود که آن دسته از همراهانی که به اختیار یا به اجبار از این اپلیکیشن استفاده می نمایند بتوانند همچنان از اطلاع رسانی فارمالیدر بهره لازم را ببرند.
کانال اطلاع رسانی فارمالیدر در پیام رسان سروش
سر بلند و مقتدر و سرشار از عشق باد مام وطن

#اخبار_فارمالیدرhttp://www.iranpharmaleader.com/newsitem?itemID=40030


فارمالیدر

راههای ارتباط با ما

تلفــن : 44008040-021
خطوط روتاری بدون اشغال
تلفن همراه مدیر عامل : 09128705270
09358705270
تلفن همراه : 09397714080
info@IranPhramaLeader.comتلفن دفتر کرج: 33521671-026
تلفن همراه مشاوران: 09122631247
09126128712
info@IranPhramaLeader.com

نشانی دفتر تهران

تهران، ضلع غربی فلکه دوم صادقیه، مجتمع طلا، طبقه 8 واحد 7نشانی دفتر کرج

نشانی : استان البرز، کرج، 45 متری گلشهر، نرسیده به پمپ بنزین ، مجتمع 110، طبقه 3، واحد 18

کلیه حقوق متعلق به شرکت ایران فارمالیدر میباشد