دوستان عزیز و همراهان محترم فارمالیدر
یکی از مهمترین دغدغه های تمامی کسانی که دست به یک عملیات بازرگانی می زنند این است که معامله ای که انجام می دهند فارغ از هر گونه چالش ، ختم به خیر شود. لیکن با توجه به بحرانهای اقتصادی تحمیل شده به کشور عزیزمان ، حتی اگر نیت هر دو سوی قرارداد خیر باشد ، هر لحظه امکان دارد یک متغیر ناخواسته نظیر تورم ، تغییر قوانین و ... یک شوک بر پیکره هر معامله ای وارد نماید . لذا عقد قراردادهای تخصصی در این خصوص بسیار حائز اهمیت می باشد .وقتی سخن از قرارداد تخصصی می کنیم منظور ما دو نوع تخصص است : تخصص فنی و تخصص حقوقی
تخصص فنی : به این معنا که ، فردی که کاتب و راقم قرارداد است ، آنقدر در حوزه مربوطه تخصص داشته باشد که تمامی چالشهای پیش رو شناسایی نموده و به طرفین متذکر شود. در اینصورت افراد نحوه برخورد خویش با این چالشها را پیشبینی می نمایند و در قرارداد به نحوه برخورد با آن اشاره می گردد . یک فرد متخصص نکاتی را می بیند که در بعضی از موارد حتی افراد شاغل در آن حوزه نیز به آن توجه نمی نمایند. برای مثال ما بارها افرادی را دیده ایم که برای عقد قرارداد مشارکت تشریف آورده اند و حتی در ریزترین جزئیات به توافق رسیده اند ، ولی در هنگام عقد قرارداد آنان را متوجه نمودیم که در توافقات خویش ارزش افزوده حاصله و نحوه تقسیم آن را مشخص ننموده اند و یا آنکه تناسب هزینه ها را در به درستی در نظر نگرفته اند و ...
تخصص حقوقی : گاهی اوقات در عجب می مانیم که چرا یک داروساز از اینکه یک پراتیک (سرمایه گذار) در حوزه دارویی دخالت میکند ناراحت میشود ، لیکن خود به راحتی وارد مسائل حقوقی شده و دست به انعقاد قرارداد حقوقی می زند !؟ براستی باید دقت کرد که همانطور که یک فرد غیر داروساز از مقوله علمی تجویز دارو بی اطلاع است و تنها بر اساس دانسته های کلی ، شایسته تجویز دارو نیست ، دقیقا به همین علت یک فرد غیر حقوقی (چه داروساز ، چه پراتیک ، چه یک شرکت تجاری ، چه بنگاه های معاملات ملکی و غیر ملکی ، چه ویزیتور و مدیر یک شرکت دارویی و ....) شایسته عقد قرارداد حقوقی نیستند.
از همین رو است که موسسه حقوقی و داوری قانون یار عدالت (شماره ثبت 41313) با برند فارمالیدر ، اقدام به ارائه خدمات تکنینکی و تخصصی امور داروخانه در حوزه های عقد قرارداد ، داوری قرارداد ، پذیرش وکالت پرونده های حقوقی داروخانه زیر نظر وکلایی که خود سالیان طولانی در این صنعت حضور داشته اند نموده است. از دیگر سو برند فارمالیدر نیز که امتیاز بهره برداری از آن در اختیار موسسه حقوقی قانون یار عدالت می باشد ، متعلق به خانواده ای است که با نیم قرن سابقه درخشان در صنعت داروخانه داری ، هم اینک به رایگان در این مجموعه حاصل یک عمر تلاش خود را در اختیار مراجعان محترم قرار می دهند.
در نهایت بار دیگر متذکر می گردد از منظر قانونی ، تنها موسسات حقوقی و داوری مجاز به فعالیتهای فوق الاشاره می باشند و دخالت شرکتهای تجاری و اشخاص حقیقی (مگر به صورت موردی ) در امور تخصصی حقوقی غیر قانونی است.
فارمالیدر مشاور تخصصی امور داروخانه

#اخبار_فارمالیدرhttp://www.iranpharmaleader.com/newsitem?itemID=40032


فارمالیدر

راههای ارتباط با ما

تلفــن : 44008040-021
خطوط روتاری بدون اشغال
تلفن همراه مدیر عامل : 09128705270
09358705270
تلفن همراه : 09397714080
info@IranPhramaLeader.comتلفن دفتر کرج: 33521671-026
تلفن همراه مشاوران: 09122631247
09126128712
info@IranPhramaLeader.com

نشانی دفتر تهران

تهران، ضلع غربی فلکه دوم صادقیه، مجتمع طلا، طبقه 8 واحد 7نشانی دفتر کرج

نشانی : استان البرز، کرج، 45 متری گلشهر، نرسیده به پمپ بنزین ، مجتمع 110، طبقه 3، واحد 18

کلیه حقوق متعلق به شرکت ایران فارمالیدر میباشد